Nemecký
jazyk

Nemecký jazyk cez Skype sa v našej jazykovej škole môžete učiť napríklad s pani Marion. Ako lektorka našej online jazykovej školy má bohaté skúsenosti s vedením študentov všetkých úrovní. Či už by ste si radi pokonverzovali alebo sa potrebujete pripraviť na jazykový certifikát, s pani Marion budú hodiny vždy úsmevné a zaujímavé.
Nemecký lektor Stephan sa orientuje na výučbu všetkých úrovní nemeckého jazyka A1-C2. Momentálne žije na Tahiti, kde sa výučbe venuje ako nemecký Muttersprachler.
Slovenská lektorka nemeckého jazyka Janka sa venuje výučbe nemčiny cez Skype už 4 roky. Za ten čas nadobudla v tomto spôsobe výučby bohaté skúsenosti so slovenskými aj zahraničnými študentami. Vyučuje všetky úrovne slovenskej lektorky A1 až C1.
Emília je tiež slovenská lektorka nemeckého jazyka. Výučbe sa dlhé roky venuje naživo aj cez Skype. Rada Vás pripraví v úrovni A1-C1 či už ste v jazyku začiatočník alebo pokročilý.
Slovenská lektorka Ľudka vyštudovala nemecký jazyk a literatúru na Masarykovej univerzite v Brne. Výučbe sa venuje viac ako 4 roky z toho 2 roky cez Skype. Svojím trpezlivým prístupom dokáže motivovať nejedného falošného začiatočníka.