Nemecký
jazyk

Daniel je výborný, slovenský lektor nemeckého jazyka. Okrem lektorovania sa venuje sprevádzaniu turistov po všetkých nemecky hovoriacich krajinách. Nemecký jazyk vyštudoval na Vysokej škole Konštantína Filozova v Nitre. Vďaka svojim skúsenostiam získaním ako učiteľ nemeckého jazyka a dlhodobej spolupráci s Goethem inštitútom v Nemecku patrí medzi našich najskúsenejších lektorov.

Nemecký jazyk cez Skype sa v našej jazykovej škole môžete učiť napríklad s pani Marion. Ako lektorka našej online jazykovej školy má bohaté skúsenosti s vedením študentov všetkých úrovní. Či už by ste si radi pokonverzovali alebo sa potrebujete pripraviť na jazykový certifikát, s pani Marion budú hodiny vždy úsmevné a zaujímavé.

 

Slovenská lektorka nemeckého jazyka Janka sa venuje výučbe nemčiny cez Skype už 4 roky. Za ten čas nadobudla v tomto spôsobe výučby bohaté skúsenosti so slovenskými aj zahraničnými študentami. Vyučuje všetky úrovne slovenskej lektorky A1 až C1.

Emília je tiež slovenská lektorka nemeckého jazyka. Výučbe sa dlhé roky venuje naživo aj cez Skype. Rada Vás pripraví v úrovni A1-C1 či už ste v jazyku začiatočník alebo pokročilý.