Nezaradené

Prečo sa učiť cudzí jazyk cez Skype?

Nezaradené

Prečo sa učiť cudzí jazyk cez Skype?

Ak ste časovo vyťažení, zaneprázdnení, rozlietaní a dochádzanie kamkoľvek na jazykový kurz Vám nevyhovuje, potom je forma výučby cez internet vhodná práve pre vás. U nás predchádza každej výučbe bezplatná skúšobná hodina v trvaní 20 minút, podľa ktorej sa rozhodnete, či chcete pokračovať riadnymi hodinami alebo nie. Skúšobná hodina vás k ničomu nezaväzuje. 

Ak sa po skúšobnej hodine vo výučbe rozhodnete pokračovať, jednotlivé hodiny si dohadujete priamo s lektorom/lektorkou v časoch, ktoré vám obom vyhovujú, takže kľudne aj večer o 21:00 alebo cez víkend, prípadne skoro ráno. 

To je jedna z hlavných výhod výučby cez internet/Skype – časová flexibilita a šetrenie času, ktorý by ste potrebovali na presun do jazykovej školy. Takto sa do učebne dostanete za pár sekúnd a rovnako dlho vám bude trvať, kým z nej vyjdete. Takže už minútku po lekcii sa môžete venovať niečomu úplne inému 🙂

Okrem toho nemusíte čakať na ďalších spolužiakov, termín si dohodnete v čase, ktorý vyhovuje len vám a lektorovi/lektorke, nemusíte sa nikomu ďalšiemu prispôsobovať. 

Strácate síce osobný kontakt ale získavate čas a možnosť učiť sa aj v časoch, v ktorých by ste už možno výučbu naživo nestíhali.

Porovnanie výhod a nevýhod je tak na vás a okrem toho, za skúšku skúšobnej hodiny nič nedáte 😉