Kurzy angličtiny, nemčiny a iných cudzích jazykov on-line

Naša jazyková škola sa orientuje na výučbu cudzích jazykov cez internet/online. Pre niekoho to môže byť efektívnejšie učenie, pre niekoho nie. Tu je niekoľko výhod:

Tvorivá vizualizácia (učte sa ušami, nie očami)
Iste, osobný kontakt je dôležitý, ale čo keď zazvoní telefón? Nestáva sa náhodou v tejto chvíli, že začneme nad svojimi jazykovými vedomosťami pochybovať? Pri telefonickom hovore alebo hovore online zapájame vnemy, ktoré pri bežnej komunikácii 'spia'.
Výzor na druhom mieste
Stratou očného kontaktu zapájame do rozhovoru viac rozumových centier ako pri bežnej konverzácii. Dokážeme si zapamätať viac, sústredíme sa na reč a nie na výzor, ktorý nás môže pri komunikácii zbytočne rozptyľovať. Pri online výučbe sa preto učíme viac a rýchlejšie.
Šetríme čas a peniaze
Príprava na kurz, cestovanie tam a späť, parkovanie, čakanie na autobus, čakanie na lektora prípadne meškajúcich spolužiakov, usádzanie a príprava na hodinu,.. to všetko môže trvať aj 10 minút z hodiny, za ktorú platíte v jazykovej škole! Pri výučbe jazyka online využijete svoj zaplatený čas na 100% a ešte ušetríte čas cestovaním.
Absolútna flexibilita
S vybraným jazykovým lektorom sa dohodnete na termíne online hodiny. Ak Vám do toho niečo príde, jednoducho zavoláte alebo napíšete mail a navrhnete iný termín.
Strata osobného kontaktu
Osobný kontakt je u niektorých študentov nenahraditeľný. Práve pre nich máme v takomto prípade k dispozície individuálne aj skupinové kurzy.
Anglický jazyk
Nemecký jazyk
RuskýFrancúzkyČeský
ŠpanielskýGréckyNórsky
Cenník   Prihláška   Naši lektori