Online vzdelávanie v kurze Bezplatné jazykové kurzy Preklady a úradné preklady Vzdelávaním k lepšej práci - projekt Prečo sa učiť jazyk cez Skype? Znalosť jazykov vie obohatiť aj Vianoce Darček na Vianoce Prečo sa vzdelávať u nás? Čo je dôležité pri učení jazyka? Angličtina v spa Mongolský jazyk - nový jazyk v ponuke Jazykový kurz ako vianočný darček? Webinar: "Wie wir lernen" Intenzívna angličtina Nemčina a angličtina inak Výslovnosť, gramatika, konverzácia... na youtube je všetko ;-) Čo je obsahom jazykového kurzu cez Skype? Webinár a naše dojmy TEACHING VIA SKYPE DaF-Lehrer/in für Deutschunterricht über Skype Nemecký jazyk - Hry a iné aktivity vo dvojiciach ONLINE systém

V prípade, že by ste mali záujem po absolvovaní skúšobnej hodiny pokračovať riadnymi hodinami, pošleme Vám údaje potrebné k platbe. Pri riadnych hodinách platí, že hodina musí byť najprv predplatená, až potom sa vyučuje. Po nabehnutí Vašej platby na účet, alebo po potvrdzujúcom emaile o prevode z Vašej banky sa s Vami lektor/lektorka zo skúšobnej hodiny spojí a zároveň Vám obratom pošleme vstup do elektronického plánovača hodín, vďaka ktorému budete mať vždy prehľad o svojich platbách a hodinách. Ďalšie hodiny si budete dohadovať už priamo s lektorom/lektorkou v časoch, ktoré vám obom budú vyhovovať (napr. raňajšie, večerné hodiny či víkendy).

Prihláška

1.krok

Vyberte jazyk, v ktorom chcete študovať:

2.krok

Vyplňte Vaše základné údaje ako objednávku skúšobnej hodiny:

Po odoslaní prihlášky Vás bude kontaktovať zástupca našej školy a prediskutuje s Vami Vaše požiadavky, časové možnosti a podá Vám všetky informácie potrebné k úspešnému začiatku štúdia.

Skúšobnú hodinu Vám ponúkame úplne ZADARMO! Ak sa Vám táto forma výučby bude páčiť, bude záležať len na Vás, koľko hodín si predplatíte (ceny hodín, ktoré nasledujú po skúšobnej hodine nájdete v cenníku )a akú intenzitu výučby jazyka si zvolíte.

Ak Vám výučba cez Skype nesadne, nič sa nedeje a Vy ste si to aspoň skúsili. :-)