Anglický jazyk

Vyberte jazyk, v ktorom chcete študovať:

Alan

britský lektor anglického jazyka (native teacher). Pochádza z Londýna a v súčasnosti žije a vyučuje anglický jazyk na Slovensku. Vyučuje všetky úrovne od začiatočníka až po level native speaker. Nakoľko má s výučbou Slovákov niekoľkoročnú prax, tempo jeho reči je ľahšie porozumiteľné aj menej zdatným študentom. Vďaka jeho trpezlivosti a zmyslu pre humor bývajú pre študentov hodiny s týmto lektorom príjemne stráveným časom.

Vierka

kvalifikovaná slovenská lektorka s niekoľkými Cambridge certifikátmi získanými v Spojenom kráľovstve, kde vyše 10 rokov žila, pracovala a nakoniec sa spolu s anglickým manželom (vďaka ktorému je v angličtine naozaj doma) vrátila na Slovensko. Vierka vyučuje rôzne vekové katogórie študentov a svoje online hodiny prispôsobuje individuálnym potrebám jednotlivcov. Ak chcete s angličtinou začať, strácate sa v anglickej gramatike, alebo preferujete konverzáciu, táto lektorka bude pre Vás výbornou voľbou.

Ľudmila

kvalifikovaná česká lektorka anglického jazyka s viac ako 20 ročnou praxou vo výučbe skupín a individuálnych online kurzov. Angličtinu študovala 4 roky vo Veľkej Británii a na českej VŠ v odbore Angličtina vo sfére podnikania a Jednooborová angličtina. Je absolvenstkou niekoľkých školení pre učiteľov v British Council aj vo Veľkej Británii. Okrem iných skúšok absolvovala tiež STANAG 6001 na úrovni 4 (najvyššia možná úroveň pre neanglického hovorcu). Zameriava sa na výučbu dospelých všetkých úrovní, doučovania a príjímacie pohovory či skúšky na stredné aj vysoké školy, či opravy diplomových prác písaných v angličtine.

Marianna

česká lektorka anglického a nórskeho jazyka s 21 ročnou praxou. Vyučuje hlavne dospievajúcich a dospelých študentov, ktorým výučbu a jej priebeh prispôsobuje priamo na mieru. Využíva širokú škálu domácej a zahraničnej literatúry a online výučbu vedie hlavne cez Skype, WhatsApp, MS Teams, Messenger, Jitsi či Zoom. Hodiny s ňou sú príjemné, zábavné a hlavne zárukou úspešných absolvovaní skúšok, pohovorov či iných cieľov, ktoré si študenti kladú.

Danka

slovenská lektorka anglického s diplomom z Filozofickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave. Pri výučbe rada kombinuje konverzácie s materiálmi rodených hovorcov na rôzne témy, čím pomáha študentom rozšíriť si slovnú zásobu. Zameriava sa hlavne na všeobecnú angličtinu, vysvetľovanie gramatiky na praktických príkladoch zo života a rada dodáva odvahu tým, ktorí už niečo po anglicky vedia, len sa potrebujú trochu rozrozprávať. Ak je Vaša angličtina zhruba na úrovni B1 a učíte sa preto, lebo chcete a nie preto, lebo musíte, bude pre Vás Danka ideálnou lektorkou. Sama sa v angličtine neustále zdokonaľuje sledovaním YT kanálov, podcastov, čítaním blogov, kníh a pozeraním sitcomov. Na výučbu preferuje Skype a Zoom.